De Volledige lijn up voor vrijdag en zaterdag onder extra info!!!Vrijdag 5 augustus
Mainstage: Carl Cox, Sasha, Marco Carola, Christopher Lawrence, Nick Warren, Erick Pike
Eurogrooves: Eddie Halliwell, Above & Beyond, Tall Paul, Jean, Ronald van Gelderen, Marcel Woods, Ian Betts, Ton TB
Reactor: Gaetano Parisio, Darren Kay & Preach Back 2 Back, Jan Liefhebber, Vin-iLL, Ard, Hardcell Live, Carlos Rios & Vincent de Wit Live, Oliver Kucera Live.
Renaissance:Deep Dish, Satosi Tomiie, Nic Fanciulli & Behrouz, Marcus James, Nick K
Loveland: Eric Prydz, Derrick May, Sebastian Leger, Dave Angel, Jamie Anderson, Marnix, Vince Watson Live, Joris Voorn Live
HQ: BK, Lisa Lashes, JP, Marc EG, Energy Dai, Marc Glazby, Amber D, Fausto, Danny D, Mixmag Prize Winner, K90 Live
Electronation: Jesper Dahlback, Headman, Agoria, Dion, Nuno Dos Santos, Pablo vs Nauta, Alter Ego Live, Jon Tejada Live, Codec & Flexor Live, Drillem Live
Chill: Christyna, Zaven, Funky Paradox, Ambient Daan, MPS Pilot
De openingsact is nog niet bekendgemaakt

Zaterdag 6 augustus

Main Stage: Deep Dish – Paul van Dyk, Ferry Corsten, Ben Sims, Nic Fanciulli & Dean Coleman, Trevor Rockcliffe, David Mas, Alexander Koning
HQ: Proteus, Tidy Boys, Tom Harding, Eddy Halliwell, Scott Project vs Derb, JP, Danny D, Robby Tissera, Jay Pidgeon, Rossi, Dark by Design aka Gaz West Live, Organ Donors Dex n FX
Global Stage: Carl Cox, Chris Liebing, Umek & Valentio Kanzyani, Marco Bailey, Michel de Hey, Lucca, Vibe
Armada Stage: Armin van Buuren, Markus Schulz & Perry O’Neil, Remy, MIKE, Stonebrigde, Harry Lemon, Mischa Daniels
Eurogrooves: Christopher Lawrence, Jean, G-Spott, Jochen Miller, Randy Katana, Adam Sheridan, Ian Betts, Marcus Euphonic, Scott Mac, E-Craig, NU NRG Live
Concept: Kevin Saunderson, Derrick May, Darren Kay, Preach, Anderson Noise, Shinedoe, Greg Martini, Alexander Kowalski Live, Hertz Live
Renaissance: Sasha, Steve Lawler, Hernan Cattaneo, James Zabiela, Redanka, Joyce Mercedes, Infusion Live
Loveland: Seb Fontaine, Dr, Kucko, Marnix, Benny Rodrigues, Erick E, Roog, Mustafa Laiback Luke, Sebastian Leger Live, Dimitri & Eric Nouhan Live
De rest van deze line-up volgt
Electronation: Tiefschwarz, Jacques LuCont, Steve Bug, dj T, Terry Toner vs Herr Arter, Mason, Monika Elektronika, Groove Addicts, The Youngsters Live
Chill: Sven van Hees, Ambient Daan, Zaav, Ishtar, Ocean.

0 Reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

©2020 GoldenSpoon

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wordt verstuurd

Login met je gegevens

Je gegevens vergeten?

Spring naar toolbar