Je kijkt in het archief van

To Do List

31 juli 2006 in Geen categorie

Hieronder nog ff een ToGoList voor de rest van de zomer!

4 Augustus Haarlem Ordinair met Platten Peter in de Stalker
4 Augutus t/m 20 Augustus De Parade Martin Luther King Park
5 Augustus Loveland Festival bij het Sloterpark bad
19 Augustus Prinsengracht Concert voor het Pulitzer
27 Augustus Voltt Festival op de NDSM werf
2 September Wooferland in Spaarnwoude
2 September Fucques les Balles op de NDSM werf

Tussendoor natuurlijk hopelijk nog wat Blijburg sessies en een Aalsmeer sessie…

Nog andere fesies? Gaarne bij Reacties!

door Berand

trimtafel Dans Vlees

13 juli 2006 in Geen categorie

vrijdag:

LIVE STAGE

19:30 20:45 Phillipo
20:45 22:15 The Crystal Method
22:15 23:30 PRODIGY LIVE

BE YOURSELF

16:00 22:00 DANNY TENAGLIA

Hard

13:00 14:00 Danny D
14:00 15:15 Technikal
15:15 16:30 Mark EG
16:30 17:30 Alex Kidd
17:30 18:30 JP
18:30 20:15 Lisa Lashes VS
18:30 20:15 VS Anne Savage
20:15 21:15 Organ Donors Dex n FX
21:15 22:15 K90
MC Da Silva

Eurogrooves

13:00 14:00 Airwave
14:00 15:00 Ian Betts
15:00 16:00 The Freak
16:00 17:00 Reece Elliot
17:00 18:00 Jurgen
18:00 19:00 Simon Patterson
19:00 20:00 Above & Beyond
20:00 21:00 Jochen Miller
21:00 22:15 Cor Fijneman vs Mark Norman
MC Lady Bee

Pure Intec

13:00 14:15 Alexander Koning
14:15 15:30 Jon Rundel
15:30 16:45 Marco Bailey
16:45 18:00 Christian Smith
18:00 19:45 Preach & Darren Kay B2B
19:45 21:00 Ben Sims
21:00 22:15 Cave
MC Paul T

Loveland

13:00 15:00 Dimitri
15:00 17:00 Jamie Anderson
17:00 18:30 Benny Rodrigues
18:30 20:30 King Unique
20:30 21:30 The Youngsters LIVE
21:30 23:00 Derrick May

Nederlands Club

13:00 14:00 Bjorn Know How
14:00 15:00 Born to Funk
15:00 16:00 Fedde Le Grand
16:00 17:00 Jeroenski
17:00 18:15 Mark van Dale
18:15 19:15 Marcello
19:15 20:45 Remy
20:45 22:15 Jean

Chill

13:00 15:00 Saaf
15:00 16:30 John Key
16:30 17:30 Jerome
17:30 18:00 Loonaloop
18:00 20:00 Ambient Daan featuring Suus
20:00 22:00 DMT ZEON

Entrance

10:00 11:30 Macey
11:30 13:00 Rob Boskamp
13:00 14:30 Sylverius
14:30 15:30 Raymundo
15:30 16:30 Melvin Reese

Electronation

13:00 13:50 Dax & Clockwork
13:50 14:40 Eva Maria
14:40 15:40 Dion
15:40 16:35 Nuno Dos Santos
16:35 17:40 Nauta & Pablo Lamberti
17:40 19:10 Thomas Schumacher
19:10 20:40 Dominik Eulberg
20:40 22:15 Dr. Lektroluv

Silent Disco

0:00 2:30 Tony Cha Cha
0:00 2:30 silent disco dj
2:30 4:00 Danny D
2:30 4:00 silent disco dj

RedBull Art Break AREA

13:00-15:30 DJ Rockid & DJ Original
15.30-17.00 Ruby Wax
17.00-18.30 Philip Young
18.30-20.00 Raymundo
20.00-22.00 Franklin
Breakdancing Oneofakind

zaterdag:

Mainstage

10:00 11:00 Miss Nine
11:00 12:30 Stef Vrolijk
12:30 14:00 Max Graham
14:00 15:30 Danny Howells
15:30 17:00 Hernan Cattaneo
17:00 18:30 Mauro Picotto
18:30 20:00 Marco V
20:00 21:30 Preach
21:30 23:00 Armin v Buuren
MC Marxman

Hard Area

10:00 10:40 MVDJ
10:40 11:30 Erick Pike
11:30 12:40 Tommy Pulse
12:40 13:40 Yves de Ruyter
13:40 14:40 Tom Harding
14:40 15:40 A.R.D.
15:40 16:30 Jan Liefhebber
16:30 17:30 Frank Kvitta
17:30 18:30 Mark EG
18:30 19:30 Proteus
19:30 20:30 Lab 4 LIVE
20:30 21:30 Gaz West aka Dark By Design
21:30 22:30 Fausto
MC Da Silva

L.E.F.

10:00 12:00 Joeri
12:00 13:45 Frost & Maron
13:45 15:45 Ronald van Gelderen
15:45 17:30 Judge Jules
17:30 20:30 Ferry Corsten
20:30 22:00 Agnelli & Nelson

Eurogrooves

10:00 11:00 Ton TB
11:00 12:00 Jose
12:00 13:30 Scott Mac & Mac Zimms (Mac & Mac)
13:30 15:00 Sander van Doorn
15:00 16:30 Cosmic Gate
16:30 17:30 Mike S
17:30 19:00 Randy Katana
19:00 20:30 Jean
20:30 21:30 Spider
21:30 22:30 Marcel Woods
MC Lady Bee

Concept

10:00 11:00 Sandrien
11:00 12:00 Joris Voorn
12:00 13:30 Jesper Dahlbäck
13:30 15:00 Blake Baxter
15:00 15:30 Technasia LIVE
15:30 16:30 Bryan Cox
16:30 18:00 Darren Kay
18:00 19:30 Juan Atkins
19:30 21:00 Geatano Parisio
21:00 21:30 Secret Cinema Live
21:30 22:30 Paco Osuna
MC Paul T

Subliminal Sessions

10:00 12:00 Alexander Koning
12:00 14:00 Jorge Jamarillo
14:00 16:00 Jose Nunez
16:00 18:00 Harry "Choo Choo" Romero
18:00 21:00 Erick Morillo
21:00 22:30 Sebastian Ingrosso

Loveland

10:00 11:30 Wawa
11:30 12:30 Laidback Luke
12:30 13:30 Marco G
13:30 15:30 Housequake
15:30 17:00 Seamus Haji
17:00 18:30 Sharam Jey
18:30 19:45 Marnix
19:45 20:30 Sebastien Leger LIVE
20:30 22:00 Eric Prydz

Global

10:00 12:00 DJ Hal
12:00 13:30 Jack de Marseille
13:30 15:00 Monika Kruse
15:00 16:00 Trevor Rockcliffe
16:00 17:30 Cristian Varela
17:30 19:00 Michel de Hey
19:00 21:15 Carl Cox
21:15 22:30 Trevor Rockcliffe
MC Stretch

Circo Loco

10:00 11:00 Andrew Grant
11:00 12:00 Fabrizio
12:00 13:30 Luciano
13:30 15:00 Clive Henry
15:00 16:30 Guido Schneider Live
16:30 18:00 Cirillo
18:00 19:30 Loco Dice
19:30 21:00 Matt John Live
21:00 22:30 Tania Vulcano

Talent

10:00 10:50 Mike West
10:50 11:40 Folker Zwart
11:40 12:30 Asino
12:30 13:20 Mr. Nilsson
13:20 14:10 Rejay
14:10 15:00 Fox
15:00 15:50 Jordi Bouman
15:50 16:40 Thomson
16:40 17:30 Miss Ginger
18:00 19:00 Miss Monica & Miss Bunty
19:00 20:30 Guan Elmzoom
20:30 22:00 Robin "Jaydee" Albers

Electronation

10:00 11:30 Generik
11:30 12:30 Groove Addicts
12:30 13:30 Prinz
13:30 14:15 Mason & The Maker LIVE
14:15 15:30 Terry Toner vs. Herr Arter
15:30 17:00 Freeform Five
17:00 17:45 Modeselektor LIVE
17:45 19:15 Afrika Bambaataa
19:15 20:45 A Guy Called Gerald VS Roman Flugel
20:45 21:30 Dirt Crew LIVE
21:30 22:30 Hugg & Pepp (Jesper Dahlbäck vs John Dahlbäck)

Chill

11:00 13:00 Crystina
13:00 15:00 Yamauchi LIVE
15:00 17:00 Jerome
17:00 19:00 Arte.fact LIVE
19:00 23:00 Ambient Daan vs Modifi LIVE

Entrance

10:00 11:00 Robert Feelgood
11:00 12:30 Peter Gelderblom
12:30 14:00 Mike van Loon
14:00 15:00 Jesse Voorn
14:30 16:00 Makcim

Silent Disco

23:00 1:00 Silent Disco DJ’s
23:00 1:00 Steve Carta
1:00 4:00 Silent Disco DJ’s
1:00 2:30 Ian Betts
2:30 4:00 Erick Pike

RedBull Art Break

10:00-12:00 DJ Flava
12.00-13.30 DJ Rockid
13.30-15.00 DJ Original
15.00-17.00 DJ Irwan
17.00-19.00 Missing Links
19.00-21.00 Mr.Speak
21.00-22.00 The Flexican
Breakdancing Oneofakind

door Nels

Sensatie Zwart

9 juli 2006 in Geen categorie

Goeiemorgen NL…

ROB GEE kwam zaterdag ff langs geperft op de Sensation Berry !!!

Maar of dat door het purmerveer e&o in dank werd afgenomen…

Check this en daarna this out.

Peace out !!!

3voor12

5 juli 2006 in Geen categorie

En ja hoor, er staan weer heerlijke dweilsetjes online op 3voor12… Veel Awakenings materiaal!

Klik hier!

Please Make This Work

5 juli 2006 in Geen categorie

Jaja, het is hem gelukt 5 miljoen hits…. Maar nu gaat ie voor een kwartetje! ga naar http://www.pleasemakethiswork.com en help de beste man aan zijn 15.000.000ste hit!

Spring naar werkbalk