DanceValley Tijdschema onlijn!

Lekker naar Sas& Diggelaar…. en dan een kwartier om van de main naar de Yoshitoshitent te rennen…….. Ah primma!

klik snel op extra voor tijdschemaDance Valley Time-Table bekend!

Main Stage
10:00 – 11:00 Tom de Neef
11:00 – 12:00 Marcella
12:00 – 13:00 Matthew Dekay
13:00 – 13:45 Pako & Frederik LIVE
13:45 – 14:45 Hybrid
14:45 – 17:45 Sasha
14:45 – 17:45 John Digweed
17:45 – 18:45 Johan Gielen
18:45 – 19:45 Ferry Corsten
19:45 – 20:45 Marco V
20:45 – 21:30 Secret Cinema vs Grooveyard
21:30 – 23:00 Carl Cox
MC Marxman

HQ
10:00 – 11:30 Rossi vs Fausto
11:30 – 12:30 Danny D
12:30 – 13:30 JP
13:30 – 14:30 Ed Real
14:30 – 15:30 BK
15:30 – 16:30 Steve Hill
16:30 – 17:30 Lisa Lashes
17:30 – 18:30 Paul Glazby
18:30 – 19:30 Scot Project
19:30 – 20:30 Tom Harding
20:30 – 21:30 Yoji Biomehanika
21:30 – 22:30 Proteus
MC Da Silva

Eurogrooves
10:00 – 11:00 Les Hemstock
11:00 – 12:15 Randy Katana
12:15 – 13:15 Spider
13:15 – 14:15 Ernesto vs Bastian
14:15 – 15:15 Misja Helsloot
15:15 – 16:45 Guy Ornadell
16:45 – 18:00 Rank 1
18:00 – 19:00 Jean
19:00 – 20:30 Paul Oakenfold
20:30 – 21:30 Don Diablo
21:30 – 23:00 Flutlicht vs S.H.O.K.K.
MC UB

Armada
10:00 – 11:30 Perry O’Neil
11:30 – 13:00 Harry Lemon
13:00 – 14:30 Markus Schulz
14:30 – 20:30 Armin van Buuren 6 hr set(!)
20:30 – 21:15 M.I.K.E. LIVE
21:15 – 22:15 M.I.K.E.
14:30 – 20:30 PAV percussionist

Yoshitoshi
10:00 – 11:00 Nick-K vs Fred Numf
11:00 – 12:00 Stef Vrolijk & 16 bit Lolita’s
12:00 – 13:00 Redanka
13:00 – 14:00 James Holden
14:00 – 15:00 Max Graham
15:00 – 16:00 Nic Fanciulli
16:00 – 18:00 Sander Kleinenberg
18:00 – 20:00 Deep Dish
20:00 – 21:00 Behrouz
21:00 – 22:15 Tom Stephan

Concept
10:00 – 11:00 Jay Samuel
11:00 – 12:00 Montana
12:00 – 13:15 Billy Nasty
13:15 – 14:45 Adam Beyer
14:45 – 15:30 The Advent LIVE
15:30 – 16:45 Monika Kruse
16:45 – 18:00 Michel de Hey
18:00 – 19:45 Jeff Mills
19:45 – 21:00 Darren Kay
21:00 – 22:30 Dave Clarke
MC STRETCH

Tech House
10:00 – 11:15 Phil Kieran
11:15 – 12:15 Nami Zucker
12:15 – 13:45 Anderson Noise
13:45 – 14:45 Oxia
14:45 – 16:00 Ben Sims
16:00 – 17:00 Technasia
17:00 – 18:00 Cristian Varela
18:00 – 19:00 Christian Smith
19:00 – 20:00 Jack de Marseille
20:00 – 20:45 SLAM! LIVE
20:45 – 22:00 Umek
MC PAUL T

Loveland
10:00 – 11:00 Steve Carta
11:00 – 12:00 Brian S vs Victor Coral
12:00 – 13:00 Erick E
13:00 – 14:15 Sneak
14:15 – 15:15 Roog
15:15 – 16:30 Todd Terry
16:30 – 17:30 Benny Rodriguez
17:30 – 18:45 Kevin Saunderson
18:45 – 19:45 Dimitri
19:45 – 20:30 Futureshock LIVE
20:30 – 21:30 Remy
21:30 – 22:30 Marnix

Chill on the Hill
10:00 – 12:00 Ocean
12:00 – 14:00 The Well LIVE
14:00 – 16:00 Ambient Daan and the Happy Tribe
16:00 – 18:00 The Cheese Detective Agency LIVE
18:00 – 20:00 Stephan X
20:00 – 22:00 Jerome

Timeless
10:00 – 11:30 Goodfellaz
11:30 – 13:00 Violatorz
13:00 – 14:30 Wax Fiend
14:30 – 16:00 Orlando
16:00 – 17:30 Frank
17:30 – 19:00 All Star Fresh
19:00 – 20:30 Irwan
20:30 – 22:00 Original
MC Leon Cash

Electronation
10:00 – 11:30 Sanderyn
11:30 – 13:00 Dion
13:00 – 13:45 Nobody Beat The Drum LIVE
13:45 – 15:15 The Psychonauts
15:15 – 16:00 Project 13 LIVE
16:00 – 17:45 Terry Toner vs Herr Arter
17:45 – 19:15 Dave Clarke
19:15 – 20:00 Chicks on Speed LIVE
20:00 – 20:45 David Carreta LIVE
20:45 – 22:00 Plump dj’s

A decade of Dance
10:00 – 11:15 Eric de Man
11:15 – 12:15 Joost van Bellen
12:15 – 13:15 Paul Taylor
13:15 – 14:15 100% Isis
14:15 – 15:15 Per
15:15 – 16:15 Quazar LIVE
16:15 – 17:15 Miss Monica
17:15 – 18:00 Phuture 303 LIVE
18:00 – 19:00 Sterling Moss Dex n FX
19:00 – 20:00 Graeme Park
20:00 – 21:00 Justin Robertson
21:00 – 22:15 Lucien Foort
MC Pryme

Ultimate Breaks
10:00 – 12:00 MCH
12:00 – 14:00 Dab
14:00 – 16:00 L-Ende & Double J
16:00 – 17:30 (Mad) Ed
17:30 – 19:00 Aquasky vs Masterblaster
19:00 – 20:30 Lisa Lashes
20:30 – 22:00 Rennie Pilgrem
MC Spyder

Entrance
10:00 – 11:00 Sydney
11:00 – 12:00 Alan Luna
12:00 – 13:00 Jeff Bounce
13:00 – 14:00 Barth Hendrix
14:00 – 15:00 Miss Nine
15:00 – 16:00 Pat Moerland

The Magic Circle
Caste 1 Psytrance
10:00 – 12:00 Bluestorm
12:00 – 14:00 Betty
14:00 – 15:00 Hydrophonic LIVE
15:00 – 16:30 Ekanta
16:30 – 18:00 Tintal
18:00 – 19:00 Prometheus LIVE
19:00 – 21:00 Satyr & Shaktycat
21:00 – 22:15 La. Nebuleuse LIVE & DJ-set

Caste 2 Drum & Bass
10:00 – 12:15 Koldun
12:15 – 14:30 AKA
14:30 – 15:30 Naska LIVE
15:30 – 17:45 Digital
17:45 – 20:00 Influx Datum
20:00 – 22:15 Bass80

Caste 3 Ambient / Worldmusic
10:00 – 12:15 Pearce
12:15 – 13:15 Fred & Barney LIVE
13:15 – 15:30 Steven HC
15:30 – 16:30 Fulltime Avi & Friends LIVE
16:30 – 18:45 Ott LIVE & DJ SET
18:45 – 19:45 E-Fans LIVE
19:45 – 22:15 Pier

Caste 4 Breakbeats
10:00 – 11:30 Funk Buddha
11:30 – 13:00 DJ Bart
13:00 – 15:00 Loes Lee & Ari Daily
15:00 – 16:30 Hepcat & Arrow
16:30 – 18:30 Soul of Man
18:30 – 19:15 Unannounced Guest
19:15 – 19:45 Atomic Hooligan LIVE
19:45 – 20:30 Atomic Hooligan DJ set
20:30 – 22:15 Chamelian & Rombout

0 Reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

©2020 GoldenSpoon

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wordt verstuurd

Login met je gegevens

Je gegevens vergeten?

Spring naar toolbar