
Dit wordt ongestoord Gesichte Goulasch want Dixon keert terug naar Trouw!
Op vrijdag 23 juli draait de Innervisions CEO één van zijn befaamde marathonsets, dit keer echter in het pikdonker.
VR23JUL
DRUKPERS
Pitch Black Edition: “no lights, just music”
DJ Dixon (Innervisions, Berlin) – all night long
Entrée €15


sowieso erbij
Dat zou een mooie primeur zijn hè? Het zou zomaar kunnen, aankomende vrijdag is het namelijk pikdonker in Trouw. Dus behalve dat de Innervisions baas muzikaal weer alle kanten op mag, kan hij dit keer ook aantrekken wat hij wil zonder dat wij er wat van zeggen. Iets waar hij normaliter wel het nodige commentaar op krijgt. Bovendien biedt het de mogelijkheid om eens te benadrukken waar het echt om gaat op deze avond: de muziek.
Het mag duidelijk zijn dat Trouw van Dixon houdt, maar andersom is dat ook zo. Dixon heeft de laatste tijd niet onder stoelen of banken gestoken dat hij ons één van de beste clubs ter wereld vindt. En geef hem eens ongelijk. De drie keer dat hij tot nu toe Trouw aandeed (twee all nighters en tijdens het ADE met Henrik Schwarz en Âme) was voor zowel dj als bezoeker legendarisch en ook dit keer doen we het niet voor minder.
Wij kunnen niet wachten tot we onze lievelings fashionista, voetballer en broodjeszaak eigenaar weer kunnen verwelkomen. Luister hieronder alvast één van onze favoriete Dixon mixen en tot vrijdag!
http://soundcloud.com/r_co/dixon-innercity-2005-2008