Graag wil ik nog even de broodnodige info op het gastenboek rioleren:
1)Komt u met den auto, neemt dan een Hummer of een Tractor mede andershalve is de kans 80% dat u zichzelf ingraeft.
2) Rodok Van der Love dient 63 Tranc€ over te maken op abnamro: 563284005 te heemstede.
3) En dan hier de Lijn-up:
Stage 1 Mainstage

10:00 11:30 Alexander Koning
11:30 12:30 David Mas
12:30 14:00 Trevor Rockcliffe
14:00 15:00 Dean Coleman
15:00 16:00 Nic Fanciulli
16:00 18:00 Deep Dish
18:00 19:30 Ben Sims
19:30 21:30 Ferry Corsten
21:30 23:00 Paul van Dyk

Stage 2 HQ supported by I-DJ

10:00 11:30 Rossi
11:30 12:30 Jay Pidgeon
12:30 13:30 Danny D
13:30 14:30 Rob Tissera
14:30 15:30 Tidy Boys
15:30 16:30 Scott Project VS Derb
16:30 17:30 Dark by Design aka Gaz West LIVE
17:30 18:30 JP
18:30 19:30 Eddie Halliwell
19:30 20:30 Proteus
20:30 21:30 Organ Donors Dex n FX
21:30 22:30 Tom Harding

Stage 3 Global Stage

10:00 13:00 DJ Vibe
13:00 14:15 DJ Lucca
14:15 16:30 Umek & Valentino Kanzyani
16:30 17:45 Marco Bailey
17:45 19:15 Chris Liebing
19:15 20:30 Michel de Hey
20:30 23:00 Carl Cox

Stage 4 Armada Stage

10:00 11:30 Mischa Daniels
11:30 13:00 Harry Lemon
13:00 15:00 Stonebridge
15:00 17:00 Markus Schulz & Perry O’Neil
17:00 18:30 Remy
18:30 21:30 Armin Van Buuren
21:30 23:00 M.I.K.E.

Tent 1 Eurogrooves

10:00 11:00 E-Craig
11:00 12:00 Scott Mac
12:00 13:00 Marcos
13:00 14:00 G-Spott
14:00 15:00 Ian Betts
15:00 16:00 Randy Katana
16:00 16:30 NU NRG LIVE
16:30 18:00 Adam Sheridan
18:00 20:00 Christopher Lawrence
20:00 21:00 DJ Jean
21:00 22:00 Jochen Miller

Tent 2 Concept

10:00 11:00 Greg Martini
11:00 12:30 Shinedoe
12:30 14:15 Derrick May
14:15 16:00 Kevin Saunderson
16:00 17:30 Anderson Noise
17:30 18:15 Alexander Kowalski LIVE
18:15 20:00 Darren Kay
20:00 20:30 Hertz LIVE
20:30 22:00 Preach

Tent 3 Renaissance

10:00 11:00 Joyce Mercedes
11:00 12:30 Redanka
12:30 14:30 Steve Lawler
14:30 17:00 Sasha
17:00 19:00 James Zabiela
19:00 20:00 Infusion LIVE
20:00 22:00 Hernan Cattaneo

Tent 4 Loveland

10:00 11:00 Mustafa
11:00 12:00 Laidback Luke
12:00 HOUSEQUAKE:
15:00 Roog vs. Erick E
15:00 16:00 Dr Kucho
16:00 17:00 Dimitri & Eric Nouhan LIVE
17:00 18:00 Seb Fontaine
18:00 19:00 Benny Rodrigues
19:00 19:30 Sebastien Leger LIVE
19:30 21:00 Darren Emerson
21:00 22:00 Marnix

DOME DC 10 / Circo Loco

10:00 11:00 Andrew Grant
11:00 12:00 Fabrizio
12:00 13:00 Locodice
13:00 14:00 Clive Henry
14:00 15:30 Cirillo
15:30 16:30 Luciano
16:30 18:00 Tania Vulcano
18:00 21:00 Richie Hawtin vs. Ricardo Villalobos
21:00 22:30 Timo Maas

Tent 6 Electronation

10:00 11:00 Groove Addicts
11:00 12:30 Monika Electronika
12:30 14:00 Mason
14:00 15:30 Terry Toner vs. Herr Arter
15:30 17:00 DJ T
17:00 18:00 FC Kahuna
18:00 19:15 Stege Bug
19:15 20:30 The Youngsters (Live)
20:30 22:00 Tiefschwarz

Tent 7 Psychadelic

10:00 12:30 Zen
12:30 15:00 Stella Nutella
15:00 18:00 Bansi & Riktam
18:00 20:30 Xavier Morel
20:30 22:00 Infected Mushroom

Tent 8 Chill

11:00 13:00 Zaaf
13:00 15:00 Ishtar
15:00 17:00 Ocean
17:00 19:00 Ambient Daan
19:00 21:00 Jerome
21:00 23:00 Sven van Hees

Entrance

10:00 12:00 Miss Nine
12:00 13:30 Rob Boskamp
13:30 15:00 Bjorn Know How
15:00 16:00 Deep Mac

2 Reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

©2020 GoldenSpoon

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wordt verstuurd

Login met je gegevens

Je gegevens vergeten?

Spring naar toolbar